Daftar Ppd Negeri Sabah

Daftar Alamat, Nombor Telefon dan Faks, Emel dan Laman Web Pejabat Pendidikan Daerah PPD Negeri Sabah


Pejabat Pendidikan Daerah Keningau
 Peti Surat 4,
 89007 KENINGAU,
 Sabah
Telefon: 087-333 617 / 087-333 618
 Faks: 087 - 333 758
 Laman Web: [Laman Web]
 Emel: ppd.keningau@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Ranau
 Beg Berkunci No.8
 89300 RANAU.
Telefon: 088 - 875 323
 Faks: 088 - 875 515
 Emel: ppd.ranau@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Nabawan
 Peti Surat 62,
 89957 Nabawan,
 Sabah.
Telefon: 088 - 366 204
 Faks: 088 - 366 051
 Emel: ppd.pensiangan@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Tambunan
 Tingkat 2, Kompleks MDT,
 Jalan Dewan Masyarakat Tambunan,
 89657 TAMBUNAN, Sabah .
Telefon: 087 - 774 227 / 774 144
 Faks: 087 - 774 794
 Emel: ppd.tambunan@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Beaufort
 Tingkat 2 & 3 Rumah Persekutuan,
 Beg Berkunci No: 15,
 89809 BEAUFORT,
 Sabah.
Telefon: 087 - 211 853 / 087 - 212 001
 Faks: 087 - 212 797
 Emel: ppd.beaufort@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Tenom
 Peti Surat 194,
 89908 TENOM,
 Sabah.
Telefon: 087 - 735 478
 Faks: 087 - 736 064
 Emel: ppd.tenom@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Sandakan
 Tingkat 5, Wisma Persekutuan,
 Beg Berkunci 02,
 90400 SANDAKAN, Sabah.
Telefon: 089 - 668 500
 Faks: 089 - 669 290
 Emel: ppd.sandakan@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Sipitang
 Peti Surat 50,
 89857 SIPITANG,
 Sabah.
Telefon: 087- 821 455
 Faks: 087- 821 546
 Emel: ppd.sipitang@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Beluran
 Peti Surat 27,
 90107 BELURAN,
 Sabah.
Telefon: 089 - 511 303
 Faks: 089 - 511 059
 Emel: ppd.beluran@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Kuala Penyu
 Peti Surat 24,
 89747 KUALA PENYU,
 Sabah.
Telefon: 087 - 884 130
 Faks: 087 - 884 310
 Emel: ppd.kualapenyu@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Telupid
 Peti Surat 08,
 89320 TELUPID,
 Sabah.
Telefon: 089 - 521 728
 Faks: 089 - 521 727
 Emel: ppd.tongod@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Papar
 Peti Surat 132,
 Beg Berkunci 02,
 Sabah.
Telefon: 088 - 913 575
 Faks: 088- 912 521
 Emel: ppd.papar@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Tawau
 Tingkat 5, Wisma Persekutuan,
 Peti Surat 499,
 91007 TAWAU, Sabah.
Telefon: 089 - 778 102
 Faks: 089 - 763 446
 Emel: ppd.tawau@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Lahad Datu
 Aras Bawah, Bangunan Majlis Daerah,
 Peti Surat 60288,
 91112 LAHAD DATU, Sabah.
Telefon: 089 - 884 172/ 4173
 Faks: 089 - 885 327
 Emel: ppd.lahaddatu@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Semporna
 Peti Surat 87,
 91308 SEMPORNA,
 Sabah.
Telefon: 089-781 189
 Faks: 089-781 484
 Emel: ppd.semporna@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Kinabatangan
 W.D.T 22,
 90200 Kinabatangan,
 Sabah.
Telefon: 089 - 561 881
 Faks: 089 - 561 868
 Emel: ppd.kinabatangan@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Kota Kinabalu
 Tingkat 5, Blok C & D,
 Bangunan KWSP,
 Beg Berkunci 2031,
 88000 KOTA KINABALU,
 Sabah.
Telefon: 088 - 233202, 088 - 236398
 Faks: 088 - 239450
 Emel: ppd.kotakinabalu@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Kunak
 Peti Surat 52,
 91207 KUNAK,
 Sabah.
Telefon: 089 - 851 276
 Faks: 089 - 851 930
 Emel: ppd.kunak@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Penampang
 Lorong Sahabat Off Jalan Penampang Lama,
 Peti Surat 147,
 89507 PENAMPANG, Sabah.
Telefon: 088 - 725 476
 Faks: 088 - 724 177
 Emel: ppd.penampang@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Kota Marudu
 Lot No.3, Taman WTK Fasa 2,
 Peti Surat 297,
 89108 KOTA MARUDU, Sabah.
Telefon: 088 - 661 205 / 089 - 661 178
 Faks: 088-662 582
 Emel: ppd.kotamarudu@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Tuaran
 Peti Surat 594,
 89208 TUARAN,
 Sabah.
Telefon: 088 - 788 477
 Faks: 088 - 788 249
 Emel: ppd.tuaran@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Pitas
 Peti Surat 235,
 Mini Pos Pitas,
 89100 PITAS, Sabah.
Telefon: 088 - 613 855
 Faks: 088 - 621 994
 Emel: ppd.pitas@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Kota Belud
 Tingkat 1, Blok D & E
 Bangunan Gunasama Persekutuan Kota Belud,
 Jalan Kg. Butong
 Kota Belud,Sabah .
Telefon: 088 - 976 311
 Faks: 088 - 976 307
 Emel: ppd.kotabelud@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Kudat
 Peti Surat 319,
 89058 KUDAT,
 Sabah .
Telefon: 088 - 622 945
 Faks: 088 - 614 033
 Emel: ppd.kudat@moe.gov.my

Cawangan Pejabat Pendidikan Daerah Kudat (Pulau Banggi)
 Peti Surat 319,
 89058 KUDAT,
 Sabah.
Telefon: 088 - 622 945
 Faks: 088 - 614 033
 Emel: ppd.kudat@moe.gov.my

Posting Komentar

0 Komentar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad

Below Post Ad