Daftar Ppd Negeri Pahang

Daftar Alamat, Nombor Telefon dan Faks, Emel dan Laman Web Pejabat Pendidikan Daerah PPD Negeri Pahang

Pejabat Pendidikan Daerah Bentong
 28700 Bentong,
 Pahang
Telefon: 09-222 1498
 Faks: 09-222 4000
 Emel : ppd.bentong@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Raub
 27600 Raub,
 Pahang
Telefon: 09-355 1076
 Faks: 09-355 2994
 Emel : ppd.raub@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Cameron Highlands
 39000 Tanah Rata,
 Pahang
Telefon: 05-491 1655
 Faks: 05-491 2382
 Emel : ppd_cameronhighlands@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Temerloh
 28000 Temerloh
 Pahang
Telefon: 09-296 1210
 Faks: 09-296 1989
 Emel : ppd.temerloh@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Jerantut
 KM. 4,
 Jalan Jerantut - Temerloh,
 27000 Jerantut.
Telefon: 09-266 2470
 Faks: 09-266 1400
 Emel : ppd.jerantut@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Rompin
 26800 Kuala Rompin,
 Pahang
Telefon: 09-414 6105
 Faks: 09-414 7621
 Emel : ppd.rompin@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Lipis
 27200 Kuala Lipis,
 Pahang.
Telefon: 09-312 1455
 Faks: 09-312 1595
 Emel : ppd.lipis@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Maran
 26500 Maran,
 Pahang.
Telefon: 09-477 1261
 Faks: 09-477 1256
 Emel : ppd.maran@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Kuantan
 Jalan Gambut,
 25000 Kuantan,
 Pahang.
Telefon: 09-513 2717/6726
 Faks: 09-513 7313
 Emel : ppd.kuantan@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Bera
 28200 Bera
 Pahang.
Telefon: 09-255 2229
 Faks: 09-255 2228
 Emel : ppd.bera@moe.gov.my

Pejabat Pendidikan Daerah Pekan
 26600 Pekan,
 Pahang
Telefon: 09-422 4442
 Faks: 09-426 4443
 Emel : ppd.pekan@moe.gov.my

Posting Komentar

0 Komentar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad

Below Post Ad